The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampires Blood ♥


 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Песента която слушате в момента+in my pants
Бараката над подземието на Смит. EmptyПон Юли 30, 2012 7:29 pm by Nancy Smith.

» Бараката над подземието на Смит.
Бараката над подземието на Смит. EmptyПон Юли 30, 2012 7:10 pm by Амора Кастро

» Водопада Meallnstroy
Бараката над подземието на Смит. EmptyЧет Юли 26, 2012 8:30 pm by Nancy Smith.

» Mark Roys.
Бараката над подземието на Смит. EmptyЧет Юли 26, 2012 7:12 pm by Nancy Smith.

» Да съживим форума !
Бараката над подземието на Смит. EmptyПет Юни 29, 2012 11:37 am by Klaudia Gonzalez

» Кои бяха последните думи,които чу ?!!
Бараката над подземието на Смит. EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» Познай цвета на очите на следващия!
Бараката над подземието на Смит. EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» For u I'll risk it all ♥ !!
Бараката над подземието на Смит. EmptyСъб Апр 14, 2012 12:17 pm by Klaudia Gonzalez

»  8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
Бараката над подземието на Смит. EmptyВто Мар 20, 2012 8:27 pm by Nancy Smith.

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Бараката над подземието на Смит.

Go down 
+2
Rebekah Smith.
Nancy Smith.
6 posters
АвторСъобщение
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСря Фев 15, 2012 6:19 pm

Бараката над подземието на Смит. Old%20shed

Под бараката има подземие, където Смит са измъчвали хора. Историята на рода гласа, че който попадне долу (освен Смит) е обречен на жестока и бавна смърт. Попаднеш ли там няма измъкване !
Върнете се в началото Go down
Rebekah Smith.
Devils
Devils
Rebekah Smith.


Брой мнения : 5
Join date : 15.02.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Фев 26, 2012 4:43 pm

След малката ни спречка с Никол реших да се разходя до бараката .... Най-накрая стигнах.
- Спокойно жива и здравичка си е ! - Казах аз силно.
Пред мен се появи Лексия.
-Доста си се постарала да объркаш закуската си ! На кръстопътя тя дори не помнеше как се казва ! .... Трябваше доста неща да й изясня за да приеме зделката .. - добавих.
- Хммм както винаги си много добра с лъжливите зделки. За това се отакзах от тази си работа.... - каза ми Лексия.
Погледнах я и се усмихнах учтиво и фалшиво.
-И ти ли разглеждаш? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Lexy Smith.
Angel
Angel
Lexy Smith.


Брой мнения : 8
Join date : 15.02.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyПон Фев 27, 2012 7:35 pm

-Ооо аз въобще не се притеснявам за Нанси! Тя е голяма вече или по-скоро да кажа древна!
Трябва да е по мъдряла .... - казах докато оглеждах бараката
- Аз винаги се старая сестро, винаги! - отправих поглед към нея.
- И да, да разглеждам ... Искам да ис припомня малко старото време - усмихнах се аз.
Обиколих бавно около бараката. Докоснах я и си припомних нощта в която вещиците ни проклеха...
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyВто Мар 06, 2012 7:46 am

Измъкнах се от Раян, Джейк и Клаудия и им казах, че отивам вкъщи за да си почивам. Но не отидох вкъщи а на един купон на сестрите Смит. Стори ми се интересно и се отбих при тях. Купона щеше да бъде в подземието на имението им, а то си беше супер голямо. Даже се чудех как ще го намеря. Качих се на едно такси и то ме стовари точно пред имението им. Слязох и се запътих към огромната къща. Забелязах Нанси Смит ..
- Ейй, Нансиии! - провикнах се аз и започнах по бързо да се движа
Тя ме видя и ми кимна.
- Идвам на купона, Смит!
Нанси само ми се усмихна и тръгна на някъде.
- Добре, явно искаш да те проследя. - тръгнах след нея
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyВто Мар 06, 2012 6:54 pm

Забелязах сестрите ми до подземието в гората и веднага реших да отида там. Те не си говорех , а просто
обикаляха. Изведнъж Амора се появи ! "Не не не не не не не ! Мамка му... " - помислих си и погледнах към
Ребека и
Лекси. Амора извика
- Ей Нансиии !
Кимнах и.
- Идвам на купона, Смит.!
Аз се усмихнах и в този момент Ребека се обърна към Амора и я погледна сякаш тя е по-велика
от Амора... което си бе вярно.
Аз тръгнах на някъде, веднага осетих как Амора ме последва.. Започнах да се ядосвам,
но просто стиснах
юмрук и запраших навътре в гората.
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСря Мар 07, 2012 5:37 am

Нанси навлизаше в гората, а аз се чудех защо я следвам още.. едва ли щеше да ходи на купона. Спрях се аз и се провикнах отново.
- Ей, чакай!
Но Нанси продължаваше да върви.
- Смит.. нали имахме сделка. Като дойда на купона да ми продадеш малко .. сещаш се.
Нанси се обърна и се усмихна почти фалшиво.
- Е .. ? Нося пари, Нанс. - извадих пачки от дънковия ми джоб и го размятах пред нея.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСъб Мар 10, 2012 9:24 am

За по-малко от секунда бях стигнала до нея. Подадох и пакетчето и взех парите.
-Понеже си нова ще ти дам от най-хубавата. - усмихнах се фалшиво и изчезнах от
погледа й. Запътих се към Лекси и Ребека. Видях ги и за секунда издърпах Лекси, която бе
готова всеки момент да отиде и да разпита Кастро. Аз естествено нямах намерението да сме
толкова отворени с историята си, защото всеки щеше да се опита да ни убие, а това е
невъзможно... Ребека дори и не се обърна за да види кой дръпна така Лекси, защото се бе
при сетила, че съм аз ,.
- Смей само ! - казах аз на Лекси.
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСъб Мар 10, 2012 10:18 am

Пристъпих по близо до нея,но нямаше защо. Тя с мигновена скорост стигна до мен, грабна парите даде ми пакетчето и каза само, че това е най-хубавата, защото още съм нова. И.. изчезна!
- Благодаря! - провикнах се , но тя вече я нямаше.
- Сега .. ? - зачудих се какво да правя. Реших да тръгна по пътеката по която тръгна Нанси. Е поне успях да видя на къде отива.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Lexy Smith.
Angel
Angel
Lexy Smith.


Брой мнения : 8
Join date : 15.02.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСъб Мар 10, 2012 11:06 am

- O, моля те... Виж я колко е объркана гораката ! Ще се позабавлявам малко ... - усмихнах
се и дръпнах ръката си от нея ...По едно време дойдоха едни спортистчета и аз се
апътих за малко флирт..
-Еее момчета какво ми носите ? - казах аз и се засмях леко
- Носим алкохола ! - отговориха ми
Имаше един рус и синеок . Усмихнах му се и започнах да флиртувам
с него.
-Наистина ли, Мат ... боже това е много смешна история .- смеейки се .
Върнете се в началото Go down
Klaudia Gonzalez
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Klaudia Gonzalez


Брой мнения : 172
Join date : 26.09.2011
Age : 28
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Мар 11, 2012 6:06 pm

Бях се напушила с най-силните, но точно тук щах да срещна Смит, а те са даже по зле.. Доколкото знам Нанси беше най-добрия дилър в околноста.. Дори веднъж ми беше дала някаква страхотна.. Оттогава идвам тук. Бях се сприятелила с Ребека, а сега имаше купон. Почуках на вратата.
- Хей, Ребека! Разбрах, че има Smith's party bounce И реших да се накефя на вас .. Може ли да вляза?
Ребека ме пусна.
- Къде е Нанси ? Трябва ми малка доза ;п..
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Rebekah Smith.
Devils
Devils
Rebekah Smith.


Брой мнения : 5
Join date : 15.02.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Мар 11, 2012 6:27 pm

Бях се "сприятелила" с тази Калудия или "Клоди" само за да рабера подробности около Кастро.
Както казват "Дръж приятелите си близо, враговете - още по-близо."
- Хеей ... ааамм не знам къде е Нанси, но ще ти кажа ако я видя . - после се усмихнах фалшиво
и изчезнах на някъде ... някъде където тази досада нямаше да ме намери.
- Боже тези двете Кастро и Гонзалез са тооолкова досадни - измъмрих аз. Видях Никол до
едно дърво. Наблюдаваше как Лексия флиртуваше с някакво спортистче.
- Тези са й слабостта - руси, синеоки, спортисти.
Тя ме погледна за кратко и пак върн апогледа си към Лексия.
- Виж сега .. нямам намерение да ставаме най-добри приятелки ... просто трябва да се изтърпим
докато проблема с тези Кастро се реши. И между временно имаш ли някакв аинформация, защото
тази досадната Гонзалез нищо не казва, а и като говорим за нея - търси те ! Иска "малка доза" ..
Погледнах я цинично ...
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Мар 11, 2012 6:33 pm

Пробвах стоката която ми беше дала Нанси. Хареса ми и тръгнах по дългата пътека по която беше тръгнала Смит. Щях да и искам малко, но се сетих, че нямам пари в себе си.
- Какво пък биваме в пазарлъците. Ще измислиш нещо, Амора. - казах си уверена и стигнах до барака
- Клаудия? Какво правиш тук? - видях, че Ди беше пред бараката на Смит. Първоначално си помислих, че ми се привижда, но не беше така. Наистина беше Клаудия. Тя ме погледна и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Klaudia Gonzalez
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Klaudia Gonzalez


Брой мнения : 172
Join date : 26.09.2011
Age : 28
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyВто Мар 13, 2012 7:40 pm

Я иж ти кой бил тук.. Амора..
- Здравей!! Просто търся необходимата доза Smile .. Да се надявам Нанси да я достави, пък и им ало купон.. Ами ти?? Ами, забога, какво правиш тук ??
Не можех да повярвам на очите си .
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyСря Мар 14, 2012 10:12 am

Не вярвах на очите си .. Клаудия започна да ми говори нещо, почти нищо не и разбрах. Накрая само ме попита какво правя на този купон.
- Същото като теб.. леле само да научи Джейк къде си!! - засмях се тя ме погледна гадно.
- Окей,мацка няма да казвам .. е сигурно де! - усмихнах се и отворих врата на бараката.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyЧет Юли 26, 2012 7:50 pm

Запътих се на някъде в гората за да се отърва от досадата Гонзалез. Единственото което чаках беше момчето Кастро за да го заведа при сестрите ми. Изведнъж мислите ми замръзнаха на място усетих го. Да усетих дъхът му по врата ми. Той бе дошъл. Дааа Марк си бе дошъл. За секунда се обърнах и го погледнах в очите след това го целунах страстно и той отговори на моята целувка с още по-страстна.
- Ти дойде - прошепнах аз.
Върнете се в началото Go down
Mark Roys.
Hybrid
Hybrid
Mark Roys.


Брой мнения : 3
Join date : 26.07.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyЧет Юли 26, 2012 8:12 pm

Не отговорих. Нееее .. нямаше нужда . Хванх я през кръста и тръгнахме кум езерото до водопада . Разбрах, че тя иска да се махне от тук.
- Липсвах ли ти ?
Погледнах в дълбоките и сини очи. Продължихме по пътя към езерото.
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 7:13 pm

Бях пред бараката на Нанси, отвътре се чуваше страшна музика и гласове. Явно имаше доста хора. Чудих се как още бараката не е паднала над главите им. Видях, че Клаудия тръгна на някъде, но не ми се занимаваше да я следвам и просто дръпнах дръжката и отворих бараката. Наистина имаше доста хора, беше препълнено.
- Уха.. - рекох си
- Нанси, не си губи времето - огледах се и видях Нанси да стои до бара (ако можеше да се нарече така) .. застанах срещу нея.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 7:24 pm

Ъхх тази Кастро пак е тук . От тези двете няма отърване. Тя застана срещу мен. Реших да не започвам разговор така или иначе Марк щеше скоро да ми донесе скоча . Тя ме следваше сякаш иска да ми каже нещо или пък аз трябва да и кажа нещо.... Бях на границата да я попитам " Какво по дяволите искаш от мен ? ", но се сдържах защото усетих устните на Мрак на врата си. Той дойде до мен и аз взех скоча като отпих една голяма глътка. Усещах, че Кастро всеки момент щеше да каже нещо .
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 7:30 pm

Явно на Нанси не й се говореше .. да тя си беше такава, всички да й бяха в краката иначе нямаше да се казва така. Че коя съм аз да й говоря и изобщо да съм на нейното парти. Видях, че приятеля й е тук, но аз дори не знаех, че има такъв. Мислех си, че ще си умре самичка. Леко се засмях, тя се обърна към мен и само ме погледна предизвикателно. Сякаш с поглед иска да ме попита " КАКВО ПРАВЯ ИЗОБЩО ТУК"
- Нанси.. - започнах бавно като се стремях да я гледам право в очите. Тя само ме погледна отново и отмести поглед от мен, като започна да се целува с гаджето си.
- Знаеш ли, зарежи .. няма значение. - отидох до "бара" и си поръчах едно мартини.
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Mark Roys.
Hybrid
Hybrid
Mark Roys.


Брой мнения : 3
Join date : 26.07.2012

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 7:47 pm

Върнахме се след малката разходка в бараката. Нанси отиде до "бара" и ме изчака да онеса скоч. Скоро се върнах и я целунах по врата. Тя взе скоча от ръцете ми и отпи една голяма глътка. след това я целунах. Едно момиче отсреща явно искаше да говори с Нанси. Аз и прошепнах мръсните ми планове за след като се приберем и я оставих да говори с онова момиче.
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 8:01 pm

Седнах на един висок стол до "бара" и бавно си пиех мартинито. Бях гладна и явно за това толкова лесно се напих. Всичко ми се въртеше, но знаех какво правя и къде съм.
- Ей ти.. - викнах срещу бармана
- Още едно от това - посочих празната чаша от мартинито ми.
Бармана само кимна и започна да го прави. Погледнах към Нанси тя продължаваше да се занася с приятеля си и се смееше много високо, сякаш нарочно го правеше или пък не...
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 8:36 pm

След като чух плановете на Марк се подсмихнах леко . И тъй като след около час, два ще изгрее слънцето реших да говоря преждевременно пияната Кастро.
Отидох при нея а тя всеки момент щеше да падне от стола. Затова не ги обичам тези, коикто не пият известно време и някоя вечер отиват на някой купон и се напиват, повръщат и на следващата сутрин имат махмурлук. И така един път на месец. Много са ми смешни... И след като имат махмурлук се мислят за много готини ами аз какво да кажа като всеки ден имам махмурлук....
- Какво ? -попитах я.
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 8:40 pm

Видях, че Нанси се доближи до мен започна да ме оглежда ... почуствах се много неприятно не обичам да ме зяпат и особено момичета на нейното ниво Бог знае какво си мисли за мен. Ама не съм от хората които ще тръгнат да се интересуват какво мислят другите за мен. Просто не ме засягат.. тя гледа,гледа и най-накрая ме попита едно просто "какво?" зачудих се ..
- Какво, какво? - засмях се без причина
- Някой да те е викал? - повиших малко тон ставайки от стола
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyНед Юли 29, 2012 8:46 pm

Подсимханах се леко и я погледнах толкова беше добричка.
- Ти ме повика .. помниш ли ? Или си искала като се напиеш за първи път да е доста яко ?- засмях се.
- Хайде по-бързо - подканих я след минута в, която тя не бе схванала какво и бях казала. Запалих една цигара и зачаках .
Върнете се в началото Go down
Амора Кастро
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Angel/Witch-Hybrid--Amora♥
Амора Кастро


Брой мнения : 160
Join date : 26.09.2011
Age : 29
Местожителство : Уайлд Фолс (Испания - Мадрид )

Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. EmptyПон Юли 30, 2012 7:10 pm

Започна да се прави на важна... ама разбира се. Каза нещо, но изобщо не я слушаш, защото честно казано ми беше безинтересно изобщо тя и това парти, само се изправих и рекох просто.
- Зарежи! - доближих се до нея..
- Отивам си.... един съвет, ако ще правиш парти...... го направи по интересно следващия път! - засмях се и излязох от бараката й
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бараката над подземието на Смит. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бараката над подземието на Смит.   Бараката над подземието на Смит. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бараката над подземието на Смит.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението Смит .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampires Blood ♥ :: Уайлд Фолс - град без граници :: Гората-
Идете на: