The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampires Blood ♥


 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Песента която слушате в момента+in my pants
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПон Юли 30, 2012 7:29 pm by Nancy Smith.

» Бараката над подземието на Смит.
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПон Юли 30, 2012 7:10 pm by Амора Кастро

» Водопада Meallnstroy
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyЧет Юли 26, 2012 8:30 pm by Nancy Smith.

» Mark Roys.
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyЧет Юли 26, 2012 7:12 pm by Nancy Smith.

» Да съживим форума !
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПет Юни 29, 2012 11:37 am by Klaudia Gonzalez

» Кои бяха последните думи,които чу ?!!
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» Познай цвета на очите на следващия!
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» For u I'll risk it all ♥ !!
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyСъб Апр 14, 2012 12:17 pm by Klaudia Gonzalez

»  8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyВто Мар 20, 2012 8:27 pm by Nancy Smith.

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥

Go down 
АвторСъобщение
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyНед Фев 26, 2012 10:25 am

Емииии това е моя дневник... тук ще пускам разни размишления върху живота (обичам да се правя на философ xD )... и как е минал денят ми, картинки клипчета и всякакви други щуротии ( не, че някой ще чете де ... )
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyНед Фев 26, 2012 10:26 am

Такаааа вчера 25.2.2012 беше шантав ден. Станах в 9:30 после гледах ДНВ пи BTV Cinema и после почнах да уча .... не че учех по-скоро гледах една комедия. В два се бях разбрала да излизам с Бет иии първо ходихме до Суми за да си харесам дънки после до Малито - аз си взех мини дюнер, а Бет дюнер в питка, който по-късно и оказа влияние (и то доста голямо). Изядохме си дюнерите (както се казва намуахме се ) и тръгнахме надолу по центъра, като all the time се смяхме :d. Хората ни помислиха за надрусани, но както и да е .... лигавихме се като за последно. По-късно чакахме майка ми да дойде да ми купи дънките които си харесах. Като дойде каза, че е видяла майката на Бет да си ходи и естествено Бети си съблече якето и се затича с бясна скорост да и иска пари. ( в крайна сметка така си и останахa непокътнати тия пари xD xD ). После аз, Бет и мама ходихме до Мараята да разгледаме, ноо нищо нямаше ..Накрая с Бет ходихме до Благоев да си купи химикалка (да наистина бихме пътя до Благоев за едната химикалка, а даже книжарниците не работеха) после ходихме до едно Всичко по Лев ... и там няма 2 минути да стояхме. И така мина моя лигав ден.
П.П. През цялото време с Бети се лигавехме и хилехме ... сега ще кача малко снимки във фейса и ще направя малко гифчета (даже ще пусна и тук) !
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyНед Фев 26, 2012 10:27 am

Ето гифчета от един от клиповете (щото ме мързи да правя и от другите ама мнооого :D ) ... напоследък #BIG BOSS ми е в главата (говоря за фразата) Rolling Eyes :judge: bounce
Ето я мис "Парис Хилтън Автограф" 🤣 или Бет
 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ 4449124w 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ 4449125D
Второто ме спуква от кеф 🤣 :D :D :D 🤣 🤣 🤣
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyНед Фев 26, 2012 12:45 pm

Добър вечер ! Как стии ? Едно такова мноу лигаву ми е бйе !
Малииии тря да пишем домашни !!! УДЖАС!
Мии приятен да ви е деня ! Лека нощ !
:fuck: 🤣 :judge: 🍺 :wait: Crying or Very sad :D bounce :fuck:
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyНед Мар 04, 2012 2:01 pm

УОУ! Луда седмица ! Направо откачена ! Аааа да не забравя Честит 1 Март на патерица !!! Тааа в понеделник ама въобще не исках да ходя на даскало, ноо са задължения... Ко да се прави ..
Та Вторника мина мнооого бързо даже не усетих, че е минал. В срядата бях мноооого заета...
1 Тренировки - 08:00 - 09:00
*имах 10 мин да се преоблека с дънки, ботуши и там ризата и тениската.
2 Школа - 09:30 - 11:15
* имам 10 мин да мина през работата на мама, за да си взема раницата за даскало и после да стигна до ПМГ-то (даскалото ми)
3 Училище - 11:45 - 18:30
И накрая трябваше да уча за контролното по математика....
Четвъртъка бате мина горе долу ... Ние всички хубави мартеници дадохме на Цонкова (гадната ни класна, която ни води по бг и литература) и за Банчева не останаха Е поне Банчева ни даде мартенички и контролното беше елементарно ! Ама по елементарно не можеше да бъде ( а тя винаги гадни контролни пуска) !!
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyЧет Мар 15, 2012 6:28 pm

Ето на какво се натъкнах ... Просто Very Happy Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol!  8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ 4525446z
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyЧет Мар 15, 2012 7:52 pm

Хелоу ...боже ако не броим последната публикация с вафлата на Бат Бойко.. не съм писала тук от +778613541383348 века ... хммм днес мина съвсем обичайно и скучно .. освен, че трябваше да играем футбол (всички) и естествено избраха мен, Хриси и Ванеса ... само тичахме по Цено, Митко и Христо и даже по едно време аз взех топката от Хасанчо (Светлин) .... Даааа знам много съм злее с футбола :ДД ... Тааа утре няма да се учииии в ПМГ-то ... Имаме патронен празник ... ама 'трябвало да се присъства' - Друг път ! Няма да се наемам да ставам аз в 9:00 за да се оправям ... Таааа чак от 10:20 ще отида на школа и после следобедът ще ходим на Китайски ресторант бейби ! :ДД Сто човека ще се съберем :ДД Аз, Хриси, Деси, Влади(братовчеда), Хасан, Хлешо, М. Климентов, Веси, Васи, Вени, Бети П., Христо, Кристофф .. и още 100 човека ... ще бъде мнооооого гот ! :ДД Тааа нямам търпение за утре ... Чао от менн )
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyПет Мар 16, 2012 3:31 pm

Лелее днес мина много лудо :Д Тааа значи нали там щяхме да ходим на Китайски ресторант, обаче нещо половината са се скарали и де да знам к'во още е станало ... Тааа към 13:58 Деси ми звъни от тела на Жорката (Георги) и ми вика ела пред Мирата.. аз веднага там отивам, взела пари за ресторант и Деси идва и вика няма да ходим на ресторант, аз се саднах и то много.... По-нагоре ходихме до един парти център и Мишо и Гошо си взеха балони с хелий за гълтане... попикахме се от смях простооо... по-късно ходихме на площада и там с Веси решихме и ние да си вземем балон с хелийй .... взехме си балон и пак се попикахме от смях :ДД ...накрая тръгнахме към Суми без причина .... и тогава Веси предложи да ходим в "Гробницата", а аз не се сетих и почнах досадно да разпитвам.... таааа преди да стигнем Веси и Вени реших ада си правят гривни в едно гаражче, а аз, Деси, Мишо и Геоги останахме навън по едно време Жорката и Мишо се измориха и седнаха на "НАЙ-НОВИЯ МОДЕЛ НА BMW" :ДДД После играхме Садже с някви дечица и накрая тръгнахме към "Гробницата"...стигнахме и се оказа, че съм била на купон там ...после почнахме да се гоним и крием зад храстите.. имаше и турнир по "Камък, ножица, хартия" - на кратко върнахме се в детската градина :ДД И накрая се прибрахме по домовете си ... и ако се чудите какво е "Гробницата" - това е един парк с много каменни плочи, подобни на тези, които стоят над гробовете и за това му казват "Гробницата" ...тааа това стана днес .. Wink
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Hybrid-AdminNS
Hybrid-AdminNS
Nancy Smith.


Брой мнения : 93
Join date : 27.09.2011
Местожителство : Уайлд Фолс

 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ EmptyВто Мар 20, 2012 8:27 pm

СГФДЪСГ,РУЕФДХГУФДГ,ЖБУФДЕВОЕВСРТЪУИКЙУХГФДФГХЙКЛ,МКНЙХБГЖФЖГХЙМ НЯКОЙ МИ Е ХАКНАЛ ФЕЙБУКА !!! УЖААСССС !НАМЕРА ЛИ Я ЩЕ Я УБ. ИЯ .....ДО СА РАЗБРАХ, ЧЕ ИМЕТО Й ЗАПОЧВА С 'Н' ... НА ВЪПРОСА ХОДИЛА ЛИ СИ В ИСПАНИЯ? - ОТГОВОРИ ДА И НЕ (wtf) И ЧЕ МИ Е ХАКНАЛА ПРОФИЛА ПОНЕЖЕ ВИКИ Е ИЗБРАЛА МЕН ПРЕД НЕЯ ... ТОВА РАЗБРАХМЕ С ВИКИ ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥    8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥ Empty

Върнете се в началото Go down
 
8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampires Blood ♥ :: В реалния свят .. :: Дневници-
Идете на: