The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
The Vampires Blood ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampires Blood ♥


 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Песента която слушате в момента+in my pants
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПон Юли 30, 2012 7:29 pm by Nancy Smith.

» Бараката над подземието на Смит.
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПон Юли 30, 2012 7:10 pm by Амора Кастро

» Водопада Meallnstroy
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyЧет Юли 26, 2012 8:30 pm by Nancy Smith.

» Mark Roys.
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyЧет Юли 26, 2012 7:12 pm by Nancy Smith.

» Да съживим форума !
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПет Юни 29, 2012 11:37 am by Klaudia Gonzalez

» Кои бяха последните думи,които чу ?!!
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» Познай цвета на очите на следващия!
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПет Юни 29, 2012 11:34 am by Klaudia Gonzalez

» For u I'll risk it all ♥ !!
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyСъб Апр 14, 2012 12:17 pm by Klaudia Gonzalez

»  8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyВто Мар 20, 2012 8:27 pm by Nancy Smith.

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа

Go down 
АвторСъобщение
Klaudia Gonzalez
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Angel-Vampire-Werewolf/Hybrid/Klody Di
Klaudia Gonzalez


Брой мнения : 172
Join date : 26.09.2011
Age : 28
Местожителство : Уайлд Фолс

История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа Empty
ПисанеЗаглавие: История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа   История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа EmptyПон Окт 24, 2011 6:10 pm

Част 1:

Един ден аз просто реших да се разходя до гората. Там беше доста светло, но страшничкоо Smile. Но аз обичам приключенията и затова отидох. Докато се разхождах до мен мина най-добрата си приятелка, но изобщо не ме забеляза, дори ме бутна. Почувствах се ужасно, затова започнах да плача. Не си и представях, че момичето, с което се знаем от бебешории, ще ме избегне. Идеше ми се да й кажа "ей, кучко. Казва се едно "Здрасти".. !!". Светът за мен свърши от този ден. Понеже имаше пейки, седнах на една от тях, свих си краката и запчнах да плача. Покрай мен мина едно момче и то се спря. Каза ми:
- Хей, защо плачеш?
Аз му разказах и той седна до мен. Той отвърна:
- Няма нужда да плачеш. Не й обръщай внимание и точка!! Аз се казвам..
Каза си името, запознахме се и започнахме да се разхождахме. С часове се разхождахме и накрая се оказа, че е върколак. Той ме захапа и аз също се превърнах в такъв. Влюбих се в това момче, но то ме използваше, само за да ме превърне. Животаът ме разочарова още повече!! Чудех се защо въобще живея. Толкова бях западнала, че дори вкъщи не се прибирах. Може би вече 2 дена не се прибирах. Седях на едно и също място-гладна и жадна. Това не ме вълнуваше. Беше слънчев ден и седях със свити крака със сълзи в очите. Едно момиче седна до мен. Аз не говорех. Тя ме попита проблем ли е, че е седнала до мен, но аз и отвърнах, че не е проблем. Попита ме как се казвам и аз и отговорих с въпрос как тя се казва. Каза ми името си и ме попита защо плача. Аз и казах, че последните дни са ужасни за мен и тя каза, че и при нея е така. Вярвах на това момиче. Ето, че намерих сродна душичка. Беше ми приятно да си говоря с нея. Е, да се надяваме да не направи същото като онова момче. След това.......
(Следва продължение.. Smile )
Върнете се в началото Go down
https://vampireblood.bulgarianforum.net
 
История направена от Клаудия Гонзалез/ Miss Вiiкs Geoрgиеwа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Клаудия Гонзалез..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampires Blood ♥ :: В реалния свят .. :: Вашето творчество-
Идете на: